Амерс

Амерс

Амерс

0 грн.

Амерс – середньостиглий сорт сливи. Виведений в США зі схрещування сортів Стенлєй і Стандарт. Відрізняється високою, регулярною врожайністю, зимостійкістю, достатньою для півночі Полісся України, підвищеною стійкістю до грибних хвороб, невимогливістю до умов вирощування.
Дерево вище середньої сили росту, формує широкопірамідальну крону вище середньої загущеності. У плодоносіння вступає на 4-5-й рік. Плодоносить рясно на букетних гілочках, шпорцях і коротких плодових прутиках.          

 Кращі запилювачі: Блюфрі, Стенлєй, Емпресс.
Плоди великі 50-60 г, овальної форми. Шкірочка фіолетово-синя. М'якоть зеленувато-жовта, соковита, щільна, гарного кисло-солодкого смаку (4,6 бали). У плодах міститься: сухих речовин 15,80%, цукрів 9,80%, органічних кислот 1,19%, вітаміну С 2,65 мг на 100 г сирої маси. Кісточка вільна. Плодоніжка довга, середньої товщини.

Знімальна стиглість в умовах півночі Полісся наступає в другій декаді вересня. Споживаються свіжими, особливо гарні для готування високоякісних продуктів техпереробки: варення, джемів, пастил, сухофруктів на чорнослив.

Зберігання. В  холодильнику плоди зберігаються при температурі +1º С протягом 4-6 тижнів.