Чачакська рання

Чачакська рання

Чачакська рання

85 грн.

Чачанська рання – дуже ранньостиглий сорт сливи. Виведений в Сербії зі схрещування сортів Венгерка Ванденгейма і Венгерка Пожегача. Відрізняється стабільною врожайністю, високою зимостійкістю, толерантністю до грибних хвороб, гарною життєздатністю.
Дерево сильноросле або середньої сили росту, формує  округлу, трохи асиметричну крону дещо зріджену. У плодоносіння вступає на 4-5-й рік. Плодоносить переважно на букетних гілочках і шпорцях.                             Кращі запилювачі: Чачанська Лепотійка, Емпрес, Герман.
Плоди великі( 45-60 г), одномірні, овальні, з округлими полюсами. Шкірочка розова, з сильним восковим нальотом. М'якоть жовтувато-зелена, соковита, тануча, досить щільна, відмінного десертного, кисло-солодкого смаку (4,75 бали).  Кісточка невелика, овальна, у борозенках, добре відокремлюється від м'якоті.
Знімальна стиглість в умовах північного Полісся настає 01-05 серпня. Використовують переважно для споживання в свіжому вигляді та для різних видів техпереробки: компотів, варення, джемів.                                        

    Зберігання. В  холодильнику плоди зберігаються при температурі +1º С протягом 2-3 тижнів.