Актинідія SCARLET SEPTEMBER KIWI

Актинідія SCARLET SEPTEMBER KIWI

Актинідія SCARLET SEPTEMBER KIWI

0 грн.

Польський сорт з червоними, смачними, солодкими плодами (Міні Ківі). Дозріває одним з перших серед цього виду, з кінця серпня і плодоносить до половини вересня. Рекомендується для вирощування на ділянках і виробничих плантаціях.
 Плоди овальні, довжина близько 3,5 см, ширина 2,5 см, червоні, якщо ростуть на сонці, смачні, солодкі, м'якуш червоний. Можна їсти зі шкіркою. Дозрівають в кінці VIII˗начале IX. Сорт починає плодоносити на 2.˗3. рік після посадки. Для запилення і запліднення необхідний поблизу чоловічий примірник того ж виду (наприклад чоловічий «Вейк» 'Weiki', на плантаціях рекомендується висаджувати на 6˗8 жіночих рослин 1 чоловічий. 
 Ліана досягає висоти до 8 м. Середній щорічний приріст пагонів 2 м.
Необхідно тепле, сонячне, захищене від протягів місце, вважає за краще помірно вологі, родючі грунти. Витримує морози до ˗28oC
 Перед посадкою контейнер з рослиною намочити в перебігу 10˗30 хв. Рослина висаджується в посадкову яму розміри 40 x 40 x 40 см, на дні розміщується 10-см шар добрива або компосту, 1 см глибше садимо, ніж росло рослина раніше. Яму засипаємо родючим грунтом. Ліани потрібно висаджувати на відстані як мінімум 30 см від стін або інших рослин, з інтервалом між рослинами 2˗4 м. 
Можна використовувати дріт натягнутий між стовпами.
 

 
  • Актуальная информация магазин инструментов харьков на сайте.